Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dilaila1/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dilaila1/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dilaila1/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Dilaila Beach | Düğün ve Organizasyon

Düğün ve Organizasyon

Bilgi ve rezervasyon
için arayınız!

0533 085 16 10

[anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

Masal Gibi Bir Düğün

Çeşme Dilaila Beach’te hem kır düğünü, hem de plaj düğünü yepyeni bir konseptte ve bir arada… Güneş, Sakız Adası’nın üstünden batarken bambaşka bir hayat başlasın sizin için… Kumsaldaki aşkınıza; nefes kesen bir manzara, gün batımı ve tüm denizler eşlik etsin.  Gelin, hayalinizdeki düğün bizimle gerçek olsun, dillere destan olsun!

Unutulmaz Özel Günler

Zengin menü seçenekleri, kaliteli servisi ve güneşin Sakız Adası’ndan battığı doyumsuz güzelliği ile sizleri Dilaila Beach’e davet ediyoruz.

Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için…

Toplam kapasitesi 1000 kişi olan mekanımızda, sizin için tüm ayrıntılar düşünüldü. Muhteşem manzarasını, mavi ve yeşille buluşturan Dilaila Beach; düğün, nikah, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü ve baby shower gibi özel davetleriniz ve geniş katılımlı organizasyonlarınız için ideal bir seçim.

Ziyafete Dönüşen Yemekler

Dilaila Beach; nefes kesen manzarası, mükemmel hizmet kalitesi, farklı beklentilere göre hazırladığı zengin menüleri ile hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için sizleri bekliyor.

En yakınlarınızla samimi ve sıcak bir ortamda, tüm sevdiklerinizle bir arada..

Usta şeflerimizin sizlere tadına doyulmaz lezzetler sunacağından emin olabilirsiniz.

Şirketlere Özel Organizasyonlar

Dilaila Beach, şirketlere özel toplantılar için de çok ideal… Yeşil alanlarında çeşitli etkinlik ve aktiviteler planlayabilir, barbekü partileri verebilirsiniz. Şirket çalışanlarınızın unutulmaz bir gün geçirmesi ve motive olması için biz hazırız!

Video

Galeri